Centrum Szkolenia SIGNX należy do najlepszych w Polsce. Nasze szkolenia w zakresie snowboardu,narciarstwa i kitesurfignu znalazły uznanie wielu setek zadowolonych klientów, których niejednokrotnie udało nam się poprowadzić od pierwszego kroku do tytułu Mistrza Polski ! Stawiamy na Twój PROGRES – jeśli tego oczekujesz, to dobrze trafiłeś/-aś !

Zieleniec (Polska) – Grudzień 2018

Zieleniec (Polska) – grudzień 2018

Wszystkich którzy chcą rozpocząć sezon od zdobycia stopni sprawności oraz tych, którzy jeszcze przed FERIAMI chcą zostać Asystentami Instruktora lub Instruktorami SITS zapraszamy na GRUDNIOWY OBÓZ SZKOLENIOWY
Więcej
Zieleniec – 16 Grudnia 2018 Egzamin Kwalifikacyjny SITS

Zieleniec – 16 grudnia 2018 Egzamin Kwalifikacyjny SITS

Osoby, które czują się na siłach, są pewne swych umiejętności i nie chcą brać udziału w kursie, mogą podejść do samego egzaminu na II stopień sprawności technicznej SITS, którego organizatorami są Patronackie i Licencjonowane Szkoły SITS.
Więcej
Kaunertal (Austria) – Majówka 2019 + PARK Camp

Kaunertal (Austria) – majówka 2019 + PARK Camp

Na co wykorzystać 9 dni wolnego, które w tym roku nadarzają się w długi weekend majowy ? . Oczywiście, że na ostatnie szusy po sztruksie i na ostatnią wizytę na SNOWPARKU !
Więcej
Kaunertal (Austria) FERIE 2019 – Dolnośląskie, Mazowieckie, Zachodniopomorskie

Kaunertal (Austria) FERIE 2019 – Dolnośląskie, Mazowieckie, Zachodniopomorskie

BRAK MIEJSC !!!!! Pisz na biuro@nasnowboard.pl bo być może ktoś zwolni jakieś miejsce - damy Ci znać, ale musisz być na liście rezerwowej !
Więcej
POWDER CAMP Is BACK – Kaunertal / Fendels / Pitztal (Austria) – Styczeń 2019 !

POWDER CAMP is BACK – Kaunertal / Fendels / Pitztal (Austria) – styczeń 2019 !

DUŻO gwarantowanego FREERIDE'u !!! Styczeń jest zimny ale za to jest pusto i PUCHU jest pod dostatkiem a Fendels to super miejsce na AMATORSKI freeride. Nie musisz mieć umiejętności jak Shaun White aby z nami pojechać. My nauczymy Cię jazdy w śniegu po PAS 🙂
Więcej
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien