Centrum Szkolenia SIGNX należy do najlepszych w Polsce. Nasze szkolenia w zakresie snowboardu,narciarstwa i kitesurfignu znalazły uznanie wielu setek zadowolonych klientów, których niejednokrotnie udało nam się poprowadzić od pierwszego kroku do tytułu Mistrza Polski ! Stawiamy na Twój PROGRES – jeśli tego oczekujesz, to dobrze trafiłeś/-aś !

SZKOLENIE SnowBoard – Zieleniec (Polska) – Grudzień 2020

SZKOLENIE SnowBoard – Zieleniec (Polska) – grudzień 2020

Wszystkich którzy chcą rozpocząć sezon od zdobycia stopni sprawności oraz tych, którzy jeszcze przed FERIAMI chcą zostać Asystentami Instruktora lub Instruktorami SITS zapraszamy na GRUDNIOWY OBÓZ SZKOLENIOWY
Więcej
Egzaminy Kwalifikacyjne Na II Stopień SITS – Zieleniec

Egzaminy Kwalifikacyjne na II stopień SITS – Zieleniec

Osoby, które czują się na siłach, są pewne swych umiejętności i nie chcą brać udziału w kursie, mogą podejść do samego egzaminu na II stopień sprawności technicznej SITS, którego organizatorami są Patronackie i Licencjonowane Szkoły SITS.
Więcej
SZKOLENIE SnowBoard_Kaunertal (Austria) – Listopad 2020

SZKOLENIE SnowBoard_Kaunertal (Austria) – listopad 2020

Zapraszamy na tradycyjne już Otwarcie Sezonu na lodowcu Kaunertal ! W 6 dni jeździmy na 2 lodowcach (Kaunertal + Pitztal). Miejsc bardzo mało, gdyż wyjazd jest "elitarny"!
Więcej
SZKOLENIE SnowBoard – FERIE 2021 – Kaunertal (Austria)

SZKOLENIE SnowBoard – FERIE 2021 – Kaunertal (Austria)

NIE ZWKLEKAJ z REZERWACJĄ - często miejsca kończą nam się już w październiku !!!!! W tym roku miejsca strasznie szybko topnieją !
Więcej
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien