1-800-987-654 admin@totalwptheme.com

Kurs Asystenta Instruktora, Kurs Instruktora, Szkolenie na stopnie SITS, przygotowanie do Mistrzostw Polski Instruktorów,  – Zieleniec, Polska 

07-13 marca 2020 (6 noclegów + 6 dni karnet w cenie !!!)

przyjazd 07.03  w godz. 16-17

zajęcia 8-13.03 (6 dni)

CENA: 1550 pln

* zaliczka w kwocie 300 PLN + opłata za szkolenie na stopnie SITS płatna w dniu zgłoszenia na konto podane na www.nasnowboard.pl  (dział Kontakt); w przypadku chęci uczestnictwa w szkoleniu na stopnie SITS osób, które nie chcą podchodzić do egzaminu i otrzymać dokumentów a jedynie chcą skorzystać ze szkolenia – dopłata do ceny podstawowej – 500 PLN; reszta płatna na miejscu po przyjeździe;

UWAGA ! Za dodatkową opłatą (2 noclegi z wyżywieniem  = 300 pln) można przedłużyć pobyt na 14-15 marca – MPI SITS – należy to zgłosić w momencie zgłoszenia !!!

POZIOM:

  • szkolenie sprawności SITS – II i III – 700 pln
  • szkolenie na stopień Asystenta Instruktora SITS – 850 pln
  • szkolenie na stopień Instruktora SITS – 1200 pln

MIEJSC: 

4  grupy x 8 osób

DLA KOGO:

Wyjazd przeznaczony jest dla SNOWBAORDERÓW, którzy chcą doskonalić swoją jazdę na desce jak i uzyskać II i III stopień sprawności SITS a więc max. „podszlifować” swoją technikę jazdy lub uzyskać stopnie szkoleniowe SITS;

ZAŁOŻENIE WYJAZDU:

Doskonalenie umiejętności (dzień jazdy na tyczkach, dzień Freestyle) na poziomie II + III stopnia sprawności SITS, szkolenie na stopień Asystenta Instruktora i Instruktora SITS oraz przygotowanie do startu w Mistrzostwach Polski Instruktorów.

CENA ZAWIERA:

6 noclegów z wyżywieniem (śniadanie, obiadokolacja) w pensjonacie ABSOLWENT (podwyższony standard !!!)
– 6 dni skipass,
– ubezpieczenie NNW,
– zajęcia z instruktorem  (doskonalenie jazdy, wykłady, photo, video),

CENA NIE ZAWIERA: 

Dojazdu, kaucji zwrotnej za skipass (10 pln), szkolenie (egzamin + wydanie dokumentów) na stopnie SITS  (zgodne z cennikiem SITS www.sits.org.pl podanym wyżej).

ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek ABSOLWENT – pokoje od 2 do 3 osobowych, w pełni wyposażone: pościel, łazienka, TV. Miejsca w  pokojach przydziela organizator wg kolejności wpływających zgłoszeń. Ośrodek znajduje się 20 m od stoku narciarskiego.

 

ZAJĘCIA I PLAN DNIA:

Zieleniec (www.zieleniec.info) ; zajęcia odbywają się na stokach Zieleńca – ponad 20 wyciągów – do dyspozycji są wyciągi orczykowe i krzesełkowe; zajęcia freestylowe odbywają się na snowparku;

Rozkład zajęć: 

8:00 – śniadanie
9:00 – 13:00 – zajęcia w grupach z instruktorem
13:00 – 13:30 – przerwa
13:30 -16:00 – zajęcia w grupach z instruktorem + jazda własna
17:30 – obiadokolacja
19:00 – zajęcia zorganizowane wg planu (wykłady, wideoanaliza, …)


OPIEKA:

Osoby niepełnoletnie pozostają pod całodobową opieką instruktorów / opiekunów.

SZKOLENIE SITS:

Aby wziąć udział w szkoleniu do wpłacanej zaliczki należy doliczyć opłatę za odpowiednie szkolenie (cennik: www.sits.org.pl)

SPRZĘT:

Na wyjazd należy zabrać swój sprzęt; organizator zapewnia jedynie deski testowe; sprzęt należy spakować do pokrowca, a w przypadku jego braku – odkręcić wiązania od deski.


ZGŁOSZENIE:

Wypełnij formularz zgłoszniowy on-line (poniżej) i wyślij do biura SIGN-X oraz wpłać zaliczkę. TYLKO wpłata zaliczki gwarantuje wpisanie na listę uczestników, po otrzymaniu wpłaty wysyłamy emaila z potwierdzeniem.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien