1-800-987-654 admin@totalwptheme.com

Slider

EGZAMIN KWALIFIKACYJNY na II stopień sprawności technicznej SITS,

 

Od sezonu 2018-2019 osoby, które rozpoczynają szkolenie SITS w kierunku Instruktora, na pierwszym obowiązkowym na tej drodze etapie szkolenia mają wybór pomiędzy:

a) udziałem w kursie na II stopień sprawności technicznej SITS (nauka i doskonalenie ewolucji I i II stopnia systematyki SITS oraz egzamin)

b) udziałem w Egzaminie Kwalifikacyjnym na II stopień sprawności technicznej SITS (egzamin z II stopnia systematyki SITS)

Osoby, które czują się na siłach, są pewne swych umiejętności i nie chcą brać udziału w kursie, mogą więc podejść do samego egzaminu, którego organizatorami są Patronackie i Licencjonowane Szkoły SITS.

Warto pamiętać jednak, iż Egzamin Kwalifikacyjny kosztuje 350 pln a jego niezaliczenie, w przypadku ponownego podejścia do jego zaliczenia wiąże się z koniecznością ponownego wniesienia opłaty.

 

Zieleniec, Polska 

TERMINY:

1 termin – 12 grudnia 2020

2 termin – 19 grudnia 2020

3 termin – 09 stycznia 2021

4 termin – 16 stycznia 2021

5 termin – 6 marca 2021

CENA:  

350 pln

 

  •  zaliczka w kwocie 350 PLN (cała opłata za egzamin)  płatna do na konto w dniu zgłoszenia;


ZGŁOSZENIE:

Wypełnij formularz online (poniżej) oraz wpłać zaliczkę na konto.

Wypełnij KRÓTKI formularz kontaktowy (poniżej) i wyślij do biura SIGN-X oraz wpłać zaliczkę. TYLKO wpłata zaliczki gwarantuje wpisanie na listę uczestników. Po otrzymaniu emaila prześlemy formularz zgłoszeniowy a po otrzymaniu wpłaty wysyłamy emaila z potwierdzeniem.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien