[rev_slider_vc alias=”slider01″]

NaSnowboard.pl jest marką firmy SIGN-X Piotr Kunysz

 

Centrum szkolenia SIGN-X powstało w grudniu 1996 roku i od samego początku było liderem w zakresie nauki i doskonalenia jazdy na snowboardzie. W roku 2003 rozszerzyło swoją działalność o kitesurfing i narciarstwo.

Prowadzimy szkolenia na każdym poziomie zaawansowania, nadajemy stopnie (również instruktorskie)  SITS i POIK. Nasze doświadczenie to organizacja ponad 80 obozów zimowych i letnich – przeszkolenie ponad 5000 osób. Zajmujemy się również organizacją zawodów, pokazów, projektowaniem i zarządzaniem snowparkami, współpracą z TV, radio i czasopismami w zakresie popularyzowania tych wspaniałych sportów.

 

 

Nasi instruktorzy to najlepsi pracownicy, absolwenci i studenci AWF-ów – nauczyciele a więc ludzie, którzy nie tylko są sprawni ale potrafią uczyć ! Należą do niewielkiego grona ludzi, którzy oprócz pracy na stoku i na wodzie są członkami Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz Polskiej Organizacji Instruktorów Kitesurfingu, są autorami najlepszych w kraju książek i materiałów metodycznych. Są to ludzie, którzy ciągle się doskonalą, a na to co robią, mają prawdziwą ZAJAWKĘ.

 

 

 

Dołącz do nas !

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien