[rev_slider_vc alias=”slider01″]

Wyjazdy integracyjno-motywacyjne z SIGN-X

Wyjazdy lojalnościowe, motywacyjne, szkoleniowe, konferencje.

 

Masz dość siedzenia za biurkiem i patrzenia w monitor? Brakuje Ci słońca, energii i ruchu? A może w pracy jesteś zabiegany tak, że marzysz o leżaku, masażu i drinku z palemką? Zmęczenie monotonią pracy, stres, goniące terminy, brak motywacji – to wszystko wpływa negatywnie na efektywność działań. A wystarczy wyrwać się choć na chwilę z utartych ścieżek! Pozwól nam zabrać Cię w fantastyczną podróż we wspaniale miejsca, przeżyj przygodę, poznaj nowych ludzi, podejmij wyzwanie, aby potem z nową energią i masą pomysłów wrócić do pracy!

 

Wyjazdy Integracyjne

DLA KOGO?

Jeśli chcesz nagrodzić swoich pracowników, kontrahentów lub dystrybutorów za wspaniałe wyniki, jeśli chcesz przedstawić swój nowy produkt,
zorganizować konferencję, szukasz motywacji dla siebie i zespołu- to jest oferta właśnie dla Ciebie! Aktywnie spędzony czas wśród współpracowników, zdrowa rywalizacja, poznawanie nowych sportów, zabawa – wszystko to przełamuje bariery, scala zespół i poprawia relacje między Twoimi pracownikami.

 

ATRAKCJE

Jesteśmy specjalistami w organizacji wypoczynku związanego z uprawianiem sportów ekstremalnych.
Proponujemy wyjazdy oparte na poznawaniu, nauczaniu i doskonaleniu tego typu aktywności pod okiem najlepszych w Polsce, energicznych i uśmiechniętych instruktorów. Zapraszamy zimą na snowboard i narty w przepięknych kurortach w Polsce i zagranicą. Latem proponujemy kitesurfing, windsurfing, wakeboard, katamarany, nurkowanie i wiele innych. Zapomnisz o kłopotach ucząc się i doskonaląc jazdę z zakresu tych wspaniałych sportów – my wiemy jak to zrobić!
Mało? Kuligi, ogniska, paintball, golf, jazda konna, quad safari i mnóstwo innych atrakcji! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, tworzymy program, który spełni Twoje oczekiwania.

 

Doskonały czas zabawy

Doskonały czas zabawy

 

DOPASOWANIE

Oferujemy wyjazdy zarówno dla małych, jak i dużych grup, ciekawy program niezależnie od wielkości budżetu. Proponujemy dojazd własny, autokarem, samolotem, a w razie zainteresowania, nawet pieszo. Nasze grupy są zawsze ubezpieczone, prowadzone przez wykwalifikowanych, doświadczonych animatorów i instruktorów.

BEZPIECZEŃSTWO

Naszym celem jest stworzenie takich warunków, aby nasi klienci spędzali czas bezpiecznie, w najbardziej dopasowany do każdego z nich sposób, przy optymalnym tempie i intensywności zajęć, i co nie mniej ważne z największym możliwym fun-em!

 

Lato

Lato

 

KIM JESTEŚMY

Centrum Szkolenia Sign-X powstało w grudniu 1996 roku i od samego początku było liderem w zakresie nauki i doskonalenia jazdy na snowboardzie. W roku 2003 rozszerzyło swoja działalność o narciarstwo i kitesurfing.
Nasze doświadczenie to organizacja ponad 80 obozów zimowych i letnich, przeszkolenie ponad 3500 osób.
Zajmujemy się również organizacją zawodów, pokazów, projektowaniem i zarządzaniem snowparkami, współpracą z TV, radio i czasopismami w zakresie popularyzacji tych wspaniałych sportów.
Nasi instruktorzy to pracownicy, absolwenci i studenci AWF Wrocław i Poznań – nauczyciele, a więc ludzie którzy nie tylko są sprawni, ale tak?e umieją uczyć! Członkowie Komisji Szkolenia PZS, biorący czynny udział w zawodach i imprezach popularyzujących aktywny wypoczynek. Autorzy najlepszych w kraju książek i materiałów metodycznych. To ludzie, którzy ciągle się doskonalą, a swoją pracę wykonują z prawdziwą pasją.

 

ZAUFAJ NAM – NAPRAWDĘ WARTO !!!

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien